Kadınlara oranla daha koyu ve sert kıl yapısına sahip olan erkeklerde lazer epilasyon artık çok daha acısız ve konforlu olmaktadır. Soprano Buz Lazer Epilasyon sistemiyle artık erkekler de erkek estetisyenler eşliğinde çok kısa sürede istenmeyen kıllarından kurtulabiliyor,  özellikle çok can yakan sakal üstü ve ense bölgeleri bile Buz Lazer epilasyon teknolojisiyle artık tamamen acısız,  ortalama 4 – 6 seans da istenilen sonucu elde edebiliyorlar.

Erkeklerde sırt bölgesi ise en zor bölgedir kıl yapısı daha incedir ve Alexandrite lazer epilasyon  sistemleriyle istenilen sonucu almak çok zor olduğu gibi çok can yakıcıdır, Ndyag lazer cihazları zaten artık tercih edilen bir teknoloji değildir, 810nm dalga boyundaki diode tabanlı yeni Buz Lazer teknolojisinin FDA belgesi bulunmaktadır.

Epilasyon denilince artık istenilen, acısız olması ve hızla sonuç vermesidir, Buz Lazer teknolojisi ülkemizde erkeklerin de lazer epilasyon yaptırmaya teşvik eden öncü bir teknoloji olmaktadır.

Bağcılar Bahar Acar Güzellik Salonu soprano Buz Lazer epilasyon teknolojisi erkeklerin de işini çok kolaylaştırıyor istenmeyen tüyler artık kabus olmaktan çıkmaktadır.

LAZER EPİLASYON YAPTIRMADAN BİLMENİZ GEREKENLER

1) Sara hastaları lazer epilasyon uygulaması için uygun değillerdir,

2) Beyaz kılları dünyada gören hiçbir lazer cihazı bulunmamaktadır.

3) Lazer epilasyon seanslarına düzenli girmelisiniz, unutmayın yarım bırakılan tedaviler vücudunuzda tetikleme yapabilmektedir.

4) Lazer Epilasyon yapıyorum diyen her yerde uygulama yaptırmayın, unutmayın cildinize temas edecek olan bir lazer ışığı ve yanlış cihazlar ve kişiler elinde cildinize ciddi zararlar verebilir.

5) FDA onayı almamış hiçbir cihaza girmemeniz sizin için daha sağlıklıdır, unutmayın ki ülkemizde Uzak Doğudan getirtilen ve burada Avrupa malı diye satılan yüzlerce lazer cihazı bulunmaktadır. Bunlardan kesinlikle kaçınınız.

ERKEKLERDE LAZER EPİLASYON SONUÇLARI

Bağcılar Bahar Acar Güzellik Salonu acısız lazer epilasyon yapabilen, Buz Lazer – Soprano ICE lazer cihazı ile yapılan uygulamalarda memnuniyet oranı oldukça yüksektir, sert ve yoğun kıl yapılarıyla bilinen erkek hastalarda acısız ve ağrısız lazer epilasyon uygulama yapılması bile çok büyük bir lükstür. Kısa süren seanslarla kalıcı azalma sağlanır ve her seansta ortalama yüzde 20 azalma olur, ortalama da 5 -7 seans sonunda istenilen sonuç elde edilebilir.

ERKEK LAZER EPİLASYON FİYATLARI

Erkek lazer epilasyon fiyatları kişinin kıl ve kilo yapısına, vücut yapısına göre değişmektedir.

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir