en fazla bayanlarda görünen çatlak yırtılmalarının sebebi ;

  • hızlı kilo alıp verme
  • hamilelik
  • nem ve su oranının yeterli miktarda olmaması

Bu şekilde bakıldığında neden tüm kadınlarda deri yırtığı oluşumu olmuyor denilebilir. Ancak bunun sebebi de fazla miktarda genetik özellikler ve cilt türüdür. Çoğu insanın metabolizmik aktiviteleri ve cilt türü değişik özelliklerdedir.

Deri İç Kısmındaki Yırtılmalardan Nasıl Kurtulunur ?

Maalesef bu oluşumu engelleyici bir sistem ve ürün günümüzde bulunmamaktadır. Ancak Bağcılar Bahar Acar Güzellik Salonu olarak sizin için bu görüntüden yüksek oranda uzaklaşmanızı ve deri yırtıkları görüntünüzün maksimum 3 seansta onarımını sağlamaktayız.

YAPTIĞIMIZ İŞLEM NEDİR? NASIL UYGULANIR? 

Yalnızca vücudumuzun çatlakları için oluşturulmuş olan vakum barı ile bu görüntüler üzerinde tek tek uygulama yapılmaktadır. Kişiye özel ürünler işlem öncesinde uygulanmakta  ve işlem sonrası kişinin evde kullanacağı ürün seti verilmektedir. İşlem sıklıkları  23 gün olup bu aralık boyunca her gün o ürünleri kullanıyorlar çatlak onarımı yapan bölgeyi onarımı sağlamaktayız. Böylece Bağcılar Bahar Acar Güzellik Salonu ile aldığınız hizmetin sonucuna hemen varmış oluyorsunuz.

Kısacası öncelikle olarak hasar oluşturup sonrasında onarım yapıyoruz.

Kanama, vücut ağrısı, kabuk tutma ve enfeksiyon gibi aksilikler olmadığında işlem oldukça rahat bir şekilde uygulanmaktadır.

Ancak takdir edilmelidir ki yalnızca işlem yaptırmak alınacak sonucun ancak yarısını başarılı olmasını sağlayacakır. Daha iyi ve kalıcı sonuç almak için işlemi yaptıran kişinin de uyması gereken nüanslar vardır. Kişi de yaşam standartını yaptırdığı işlem doğrultusunda düzenlemek zorundadır.

Bu sistem Brezilya tarafından uygulanan bir işlemdir. Sonuçları oldukça memnuniyet sağlamaktadır.

 

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir