Düzgün ve orantılı vücut hatlarına sahip olmak isteyen kişiler bölgesel incelme yöntemleri sayesinde istedikleri görünüme kavuşurlar. Bölgesel zayıflama vücudun bazı bölgelerinde oluşan yağ birikmelerini ortadan kaldırmak amacıyla kullanılır. Bu uygulama sayesinde kol, bacak, bel, karın, basen gibi bölgelerde fazla yağlar tercih edilen yönteme bağlı olarak sorunsuz bir şekilde ortadan kalkar. Teknolojik cihazlar sayesinde bölgesel incelme konusunda önemli başarılar elde edilmiştir.

Çünkü birçok kişi rahatsızlık duyduğu bölgelerdeki fazla yağları yok etmek için düzenli olarak spor ve egzersiz yaparak diyet programı uygularlar. Fakat her ne kadar bu programlara sıkı sıkıya bağlı kalınsa da istenilen sonucu elde etmek bazen zor olabiliyor. Bağcılar Bahar Acar Güzellik Salonu ile bu hizmetten yararlanıp daha kalıcı ve pratik teknikler kullanarak istediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz.

BÖLGESEL ZAYIFLAMA YÖNTEMLERİ

Medikal estetik konusunda yaşanılan teknolojik gelişmeler, kullanılan cihazlar ve ürünler günümüz insanlarının tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar. Özellikle bölgesel incelme konusunda Bağcılar Bahar Acar Güzellik Salonu’ nda kullanılan yöntemler istenilen sonucu elde etmede başarılı bir role sahiptir. Bu konuda birbirinden farklı özellikte teknik ve yöntemler bulunur.

Bölgesel zayıflama konusunda sıklıkla tercih edilen Soğuk Lipoliz göbek, basen, bacak gibi bölgelerde oluşan yağları kalıcı olarak azaltmayı sağlar. Bu uygulama tek seansta ağrısız ve pratik bir şekilde yapılmaktadır. İstenilen doğrultuda bir incelme sağladığı gibi yağları kalıcı olarak vücuttan uzaklaştırır ve belirgin vücut hatlarının oluşmasına yardımcı olur. Uygulanan bu yöntem sayesinde cilt zarar görmeden deri tabakası altında bulunan yağlar soğutulur ve kullanılan özel petlerle kapanan bölgeden vakum işlemi ile yağ tabakasının donması sağlanır. Donmaya başlayan yağ tabakası daha sonra kristalleşerek yavaş yavaş ölür.

Soğuk lipoliz bölgesel incelme konusunda oldukça başarılı bir işlemdir. Ameliyatsız soğuk lipoliz son dönemlerde yaygın bir şekilde tercih edilir ve cerrahi bir işleme gerek yoktur. Bu uygulama içerisinde yer alan Kavitasyon yönteminde ses dalgaları yardımıyla yağ hücreleri parçalamaya çalışılır. Ses dalgaları hedeflenen bölgeye doğru gönderilir. İşlem sırasında cildin zarar görmemesi için sadece yağ hücrelerine doğru odaklanılır ve diğer dokulara herhangi bir zarar verilmemektedir. Bu uygulama ağrısız bir işlemdir ve ortalama 1,5 saat kadar zaman almaktadır.

Ses dalgaları sayesinde yağ hücreleri parçalanır ve kalıcı sonuçlara ulaşılır. İşlemin ardından hastaların kilolarını kontrol etmeleri ve metabolizmanın sürekli çalışır halde olmasını sağlamak amacıyla bol yeşillik ve su tüketmeleri gerekmektedir. İşlemin herhangi bir yan etkisi olmadığı için uygun kişiler tarafından rahatlıkla sağlanır. Sağlıklı bir zayıflama yöntemi olan bu teknik bölgesel zayıflama konusunda oldukça başarılıdır.

BÖLGESEL ZAYIFLAMA BASEN

Fazla kiloların bulunduğu basen bölgesinde kullanılan Bağcılar Bahar Acar Güzellik Salonunda bulunan teknolojik cihazlar yardımıyla fazla kilolardan kurtulabilmek artık daha rahattır. Kişilerin basen bölgesinde bulunan yağ tabakası belirlenir ve bu yağ tabakasının boyutuna uygun tercih edilen yöntem doğrultusunda uygulama yapılır. Tercih edilen yöntem doğrultusunda burada bulunan dirençli yağlar ısı ve ses dalgaları sayesinde tamamen yok edilmeye çalışılır.

Böylece bölgesel incelme konusunda istenilen performans elde edilir. Basende bulunan yağlar ne kadar dikkat edilirse edilsin artış gösteren bir bölgedir. Bu nedenle basen bölgesinde bulunan yağların kalıcı bir şekilde yok edilmesi gerekir. Uzman kişiler kontrolünde yapılan incelemeler sonucunda en doğru yöntem bu bölgede uygulanmalıdır.

BÖLGESEL İNCELME FİYAT

Bağcılar Bahar Acar Güzellik Salonu bölgesel incelme tedavisi için belirlenen fiyatlar tercih edilen uygulama bölgesine ve seans sayısına bağlı olarak farklılaşır. Ayrıca seanslar yapılırken bazı seansların süresi 45 dakika iken bazı seansların süresi ise bir buçuk saati bulmaktadır. Bu nedenle bölgesel incelme fiyatları kişiden kişiye değişiklik gösterir.

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir